PRODUKTY - ŚRODKI DO MYCIA SZKLARNI

Sunglass – środek do mycia szklarni w postaci koncentratu do mycia szyb szklarniowych bez konieczności szczotkowania. Usuwa łatwo i szybko osady dymne powstałe w wyniku spalania węgla i mazutu, rdzę, siarkę, glony itp. Mycie szklarni jest bardzo ważne, ponieważ już 1 mm osadu na szklarni powoduje spadek produkcji plonów o 6-7%. Produkt występuję w kanistrach 10 i 20 litrowych. Dla potrzeb indywidualnych jest możliwość zakupy większych opakowań.
Zobacz ulotkę!

Sunfol – środek w postaci koncentratu do mycia tuneli foliowych. Usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Usuwa łatwo i szybko osady dymne powstałe w wyniku spalania węgla i mazutu, rdzę, siarkę, glony itp. Produkt występuję w kanistrach 10 i 20 litrowych. Dla potrzeb indywidualnych jest możliwość zakupy większych opakowań.
Zobacz ulotkę!

Zmywacz - rewelacyjny środek do zmywania okresowych cieniówek w postaci proszku typu Parasolex. Środek można mieszać z Sunglass-em. Środek nie wymaga szczotkowania. Opakowania według potrzeb indywidualnych.
Zobacz ulotkę!

Radal – czyszczenie systemów nawadniających – innowacyjny środek na rynku polskim do czyszczenia, dezynfekcji i mycia systemów nawadniających po produkcji ( rury, kapilary, kroplowniki,) Środek udrażnia pozatykane kroplowniki i kapilary, dzięki czemu nie trzeba ich wymaniać na nowe. Na pewno bardzo często spotykacie się państwo z problemem zatkanych kroplowników i kapilar spowodowanym osadami mineralnymi z wody typu węglany wapnia tzw. Kamień, nasz środek jest świetnym i prostym rozwiązaniem na to. W ciągu paru godzin pozbywacie się państwo problemu zatkanych kroplowników, kapilar i rur.
Zobacz ulotkę!

Greenkill – skoncentrowany środek do usuwania uciążliwych zabrudzeń powstałych poprzez glony i mchy w rynnach uprawowych i nie tylko. Często spotykamy się z problemem mchów i glonów w szklarni greenkiller jest idealnym rozwiązaniem aby się ich pozbyć z wszelkiego rodzaju powierzchni.
Zobacz ulotkę!

Aluclean – skoncentrowany środek do dezynfekcji i mycia używanych konstrukcji aluminiowych przed ich ponownym użyciem do budowy szklarni. Często zakupione konstrukcje szklarniowe z zachodu są wyjątkowo brudne i zanieczyszczone. Nasz środek sprawi ze aluminium i szkło będzie wyglądało jak nowe a co za tym idzie szklarnia będzie wyglądała jak nowa.
Zobacz ulotkę!

Chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat naszych produktów?
Napisz
do nas lub zadzwoń!


www.vigrolux.pl 2009 © wszystkie prawa zastrzeżone